INFO o Krátkych rozprávkach pre najmenších a inej moje textovej tvorbe

Krátke rozprávky pre najmenších som začala písať v roku 2006, v tom istom roku boli aj vydané v knižnej podobe.
 
V roku 2009 mi bola písomne, priamo z vydavateľstva IKAR, ponúknutá možnosť sa prezentovať formou písania z domu - na portáli Mám talent, ktorý sa aj v tej dobe práve rozbiehal. Je to bezpečný literárny portál, na ktorom sa ale treba registrovať. Z jeho dielňe už vyšlo aj veľa skvelých kníh od neznámych /mne už dobre známych/ autorov, ktorí tam píšu ako aj ja :)
Do dnešnej doby tam už mám vložených cca štyridsať rozprávok - Krátke rozprávky pre najmenších:
 
Píšem pod horeuvedeným pseudonymom - Andy Bugatka a mám tam zatiaľ všetku svoju tvorbu, aj keď neprestávam a píšem nové a nové rozprávky.
 
Krátko-dlhé básničky pre najmenších, ktoré sú napísané priamo k týmto rozprávkam:
 
Román "Rodinné šťastie", ktorý tam mám tiež už vložený:
 
V tomto čase už mám rozpísaný aj nový román, ale neprezradím viac, dozviete sa, keď ho už budem mať celý a vložený na MT.
 
Po mnohých radách, komentároch, pod mojimi textami na Mám talente som sa teda rozhodla, že sa podelím s Vami na tejto mojej webovej stránke, kde ste nie povinní sa registrovať a tým pádom je to pre Vás aj jednoduchšie.
 

Vopred Vám ďakujem, ak mi poradíte, usmerníte ma, čo sa Vám nebude zdať správne, čo treba doplniť, poopraviť, ale aj ak sa Vám rozprávky páčili, môžete mi napísať na môj e-mail: andreabug@centrum.sk.

 

Prajem príjemné čítanie v kruhu rodiny.